Par mums

Ilanse.lv  mini interneta veikals

 Sievietēm, kurām patīk iepirkties internetā, šī ir īstā vieta. Šeit Jūs vienmēr atradīsiet jaunākās modes tendences, lai kur Jūs atrastos- mājās, darbā, skolā, savā automašīnā, vilcienā vai autobusā, vai pat parkā.

Vienmēr aktuāli apģērbi tieši Tev.  Plašs piedāvājuma klāsts- kleitas, tunikas, topi, topiņi, bikses u.c. Jaunākās modes tendences Tevi jau gaida.

Visām precēm piedāvājam demokrātiskas cenas, komplektā ar labu kvalitāti. Šeit Jūs vienmēr atradīsiet jaunus stilus un krāsas, kas Jūs priecēs jebkurā sezonā.

Sadarbojamies ar labākajiem Eiropas ražotājiem un vairumtirgotājiem.

Priecāsimies būt Jūsu partneris plašajā apģērbu pasaulē.

Ilanse- lai skaistums valdzina skatienu!


E- veikals

Iepirkties interneta veikalā vari 24 diennaktī.

Mūsu mērķis ir nodrošināt Jūs ar labāko iespējamo pieredzi vērstu uz klientu. Šī iemesla dēļ mēs piedāvājam apģērbus, lai atbilstu ikviena pircēja budžetam. No augstās modes apģērbiem līdz apģērbiem, kurus ikviens var atļauties. Mūsu e-veikalā Jūs atradīsiet plašu izvēli sieviešu apģērbiem par neticami labu cenu. Visas cenas norādītas ar PVN.

Izbaudiet iepirkšanos mūsu e-veikalā un preci saņemiet ar Omniva pakomātu vai Latvijas Pasta starpniecību . Piegādes laiks visām precēm 1-4 dienas.

Ja rodas jautājumi, problēmas, sūdzības vai ierosinājumi, dodiet ziņu vai zvaniet - 29814405 vai [email protected]

WhatsApp 29814405

Kontaktpersona: Ilona Ahmaduļina 
0
Seko mums šeit:

 .