Atteikuma tiesības

Atteikuma tiesības

Jebkuru preci, kuru esat iegādājušies interneta veikalā, Jums ir iespēja apmainīt vai atteikties no preces 14 dienu laikā no saņemšanas brīža (nosaka Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. Pants un Ministra Kabineta Noteikumi Nr. 207 ‘’Noteikumi par distances līgumu”). Lai atgrieztu naudu, Jums ir jāaizpilda preču atgriešanas veidlapa, un jānosūta preci kopā ar veidlapu un čeku pa pastu. Preču atgriešanas gadījumā preces vērtība tiek atgriezta Jūsu norādītājā bankas kontā 7 dienu laikā. Izmaksas par preces atgriešanu sedz pircējs, tāpat atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

Pievērsiet uzmanību!

Atgriešanai nav pieejama:

-prece bez čeka vai rēķina vai arī jau nēsāta prece;

-apakšveļa, zeķu un zeķubikšu izstrādājumi;

-precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neatvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas.

 

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, saskaņā ar PTAL 12. Panta 6. Daļu, tādēļ mēs paturam tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir lietota un/ vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Ar preces lietošanas uzsākšanu pircējs apliecina, ka prece atbilst pasūtījumam un atteikuma tiesības netiks izmantotas.

Prece kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu (tā tiek pievienota klāt pasūtījumam) jānosūta pa pastu atpakaļ. Preču atgriešanas adrese- Ilona Ahmaduļina, ''Vētras'', Alsunga, Alsungas novads, LV-3306.

0
Seko mums šeit:

 .